Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - ST Evolution - Citan 2022-
210 185 Ft
Szállítással kapcsolatos információ [1] (Szállítási díj számítás a termék árának megfelelően)
Garancia és ellálás feltételei Részletek
Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - ST Evolution - Citan 2022-
• Gyári hűtőmaszkba beépíthető (Mercedes Citan 2022+)
• Lazer ST4 Evolution LED lámpákkal
• Széles terjedésű terítő fényszórás
• Nagy teljesítményű LED-ek a világ vezető LED technológiájával
• Elektronikus hőszabályozó rendszer, extra hatékony hűtőbordák
• „Törhetetlen“ polikarbonát lencse
• Magas, autóipari szintű korrózióvédelem
• Kiváló víz- és porállóság IP67 (vízbe merülés 0,1 -1m, 30 percig)
• Teljes szett beépítő konzolokkal, vezetékkel
• Erős, UV-álló műanyag (ASA) konzol
• Közúti közlekedésben használható (E-jelzéssel ellátott)
• 5 év garancia
• Angol tervezés és gyártás
Bővebb leírás amennyiben a termék rendelkezik ilyennel.
| Gyártó | Lazer Lamps | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Rendelési kód | GK-MCT-01K | ||||
| Tulajdonság | [érték] | ||||
| Kompatibilitás |
|
A szett tartalma
- 2x ST4 Evolution LED lámpa
- 4x Rögzítő konzol
- 1x Kábelcsomag
- 1x Felszerelési útmutató
Technikai adatok (2 db lámpára vonatkozóan)
| Feszültség tartomány | 9-32V |
| LED élettartam | 50,000 óra |
| Súly (összesen) | 2 kg |
| Teljes fényerő | 8272 lm |
| Nagy teljesítményű LED-ek száma | 2 x 4 |
| Teljesítmény | 94 W |
| Áramfelvétel (14.4V-nál) | 6.6 A |
Tanúsítványok
| Fényszóró típusa | ECE R112 |
| E-jelzés referencia szám | 7.5 x 2 |
Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - ST Evolution - Citan 2022-
210 185 Ft
Lazer Lamps
Rendelési kód: GK-MCT-01K

