Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - Linear Standard - Hilux (kivéve Invincible) 2021-
225 425 Ft
Szállítással kapcsolatos információ [1] (Szállítási díj számítás a termék árának megfelelően)
Garancia és ellálás feltételei Részletek
Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - Linear Standard - Hilux (kivéve Invincible) 2021-
• Gyári hűtőmaszkba beépíthető (Toyota Hilux 2021-)
• Invincible modellel nem kompatibilis
• Lazer Linear-6 Standard LED lámpákkal
• Széles terjedésű terítő fényszórás
• Nagy teljesítményű LED-ek a világ vezető LED technológiájával
• Elektronikus hőszabályozó rendszer
• „Törhetetlen“ polikarbonát lencse
• Magas, autóipari szintű korrózióvédelem
• Kiváló víz- és porállóság IP67 (vízbe merülés 0,1 -1m, 30 percig)
• Teljes szett beépítő konzolokkal, vezetékkel
• Erős, UV-álló műanyag (ASA) konzol
• Közúti közlekedésben használható (E-jelzéssel ellátott)
• 5 év garancia
• Angol tervezés és gyártás
Bővebb leírás amennyiben a termék rendelkezik ilyennel.
| Gyártó | Lazer Lamps | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Rendelési kód | GK-HILUX-LNR-04K | ||||
| Tulajdonság | [érték] | ||||
| Kompatibilitás |
|
A szett tartalma
- 2x Linear-6 Standard LED lámpa
- 1x Hűtőmaszk felszerelési csomag (specifikus járműhöz)
- 1x Kábelköteg
- 1x Felszerelési útmutató
Technikai adatok (2 db lámpára vonatkozóan)
| Feszültség tartomány | 10-32V |
| LED élettartam | 50,000 óra |
| Súly (összesen) | 0.8 kg |
| Teljes fényerő | 4500 lm |
| Színhőmérséklet | 5000K |
| Nagy teljesítményű LED-ek száma | 2 x 6 |
| Teljesítmény | 42 W |
| Áramfelvétel (14.4V-nál) | 2.92 A |
Tanúsítványok
| Fényszóró típusa | ECE R112 |
| E-jelzés referencia szám | 2 x 12.5 |
Fotometriai adatok
| 0.25 lx határ | 698 méter |
| 0.5 lx határ | 494 méter |
| 1 lx határ | 349 méter |
| 3 lx határ | 202 méter |
| Vízszintes fényszórás | 56° |
| Függőleges fényszórás | 13° |
Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - Linear Standard - Hilux (kivéve Invincible) 2021-
225 425 Ft
Lazer Lamps
Rendelési kód: GK-HILUX-LNR-04K

