Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - Linear-24 Elite - Raptor 2019-2022
337 026 Ft
Szállítással kapcsolatos információ [1] (Szállítási díj számítás a termék árának megfelelően)
Garancia és ellálás feltételei Részletek
Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - Linear-24 Elite - Raptor 2019-2022
• Gyári hűtőmaszkba beépíthető (Ford Ranger Raptor 2019-2022)
• Lazer Linear-24 Elite LED lámpákkal
• Széles terjedésű terítő fényszórás
• Nagy teljesítményű LED-ek a világ vezető LED technológiájával
• Elektronikus hőszabályozó rendszer
• „Törhetetlen“ polikarbonát lencse
• Magas, autóipari szintű korrózióvédelem
• Kiváló víz- és porállóság IP67 (vízbe merülés 0,1 -1m, 30 percig)
• Teljes szett beépítő konzolokkal, vezetékkel
• Erős, UV-álló műanyag (ASA) konzol
• Közúti közlekedésben használható (E-jelzéssel ellátott)
• 5 év garancia
• Angol tervezés és gyártás
Bővebb leírás amennyiben a termék rendelkezik ilyennel.
| Gyártó | Lazer Lamps | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Rendelési kód | GK-RAP-ELITE-01K | ||||
| Tulajdonság | [érték] | ||||
| Kompatibilitás |
|
A szett tartalma
- 1x Linear-24 Elite LED lámpa
- 2x Rögzítő konzol
- 1x Kábelcsomag
- 1x Felszerelési útmutató
Technikai adatok
| Feszültség tartomány | 10-32V |
| LED élettartam | 50,000 óra |
| Súly | 2 kg |
| Teljes fényerő | 18000 lm |
| Színhőmérséklet | 5000K |
| Nagy teljesítményű LED-ek száma | 24 |
| Teljesítmény | 188 W |
| Áramfelvétel (14.4V-nál) | 14.4 A |
| Reakcióidő * | 5 ms |
| Vízszintes fényszórás | 64° |
Tanúsítványok és méretek
| Fényszóró típusa | ECE R112 |
| E-jelzés referencia szám | 2x 30 (2x 10 E-Mark üzemmódban) |
| Hosszúság | 682 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Magasság | 40 mm |
Fotometriai adatok
| 0.25 lx határ | 1126 méter |
| 0.5 lx határ | 796 méter |
| 1 lx határ | 563 méter |
| 3 lx határ | 325 méter |
* A „reakcióidő” a lámpához beérkező feszültség és a LED felvillanása között eltelt idő. A különböző Lazer lámpák elektromos felépítésüktől függően eltérő reakció idővel rendelkeznek, ezért azt javasoljuk, hogy ha két különböző típusú Lazer lámpát vásárolna ugyanarra a járműre, győződjön meg arról, hogy megegyező indítási idővel rendelkező termékeket válasszon. Kérjük, ellenőrizze a lámpák műszaki paramétereit minden termékoldalon.
Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett - Linear-24 Elite - Raptor 2019-2022
337 026 Ft
Lazer Lamps
Rendelési kód: GK-RAP-ELITE-01K

