Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett, alsó - Elite - Raptor 2019-2022
292 258 Ft
Szállítással kapcsolatos információ [1] (Szállítási díj számítás a termék árának megfelelően)
Garancia és ellálás feltételei Részletek
Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett, alsó - Elite - Raptor 2019-2022
• Gyári lökhárítóba beépíthető (Ranger Raptor 2019-2022)
• Komplett szett: beépítő konzolokkal, vezetékkel
• Lazer Linear-18 Elite-3 LED lámpával
• Széles terjedésű terítő fényszórás
• Nagy teljesítményű LED-ek a világ vezető LED technológiájával
• Elektronikus hőszabályozó rendszer
• „Törhetetlen“ polikarbonát lencse
• Magas, autóipari szintű korrózióvédelem
• Kiváló víz- és porállóság IP67 (vízbe merülés 0,1 -1m, 30 percig)
• Erős, UV-álló műanyag (ASA) konzol
• 5 év garancia
• Angol tervezés és gyártás
Bővebb leírás amennyiben a termék rendelkezik ilyennel.
| Gyártó | Lazer Lamps | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Rendelési kód | GK-FRR-0L18-EL | ||||
| Tulajdonság | [érték] | ||||
| Kompatibilitás |
|
A csomag tartalma
- 1x Linear-18 LED lámpa
- 2x Rögzítő konzol
- 1x Kábelcsomag
- 1x Felszerelési útmutató
Technikai adatok
| Feszültség tartomány | 9-32V |
| LED élettartam | 50,000 óra |
| Súly | 1090 gramm |
| Teljes fényerő | 12150 lm |
| Nagy teljesítményű LED-ek száma | 36 |
| Teljesítmény | 126 W |
| Áramfelvétel (14.4V-nál) | 8.8 A |
Tanúsítványok és méretek
| Fényszóró típusa | ECE R112 |
| E-jelzés referencia szám | 45 |
| Hosszúság | 532 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Magasság | 40 mm |
Fotometriai adatok
| 0.25 lx határ | 975 méter |
| 0.5 lx határ | 690 méter |
| 1 lx határ | 488 méter |
| 3 lx határ | 282 méter |
| Vízszintes fényszórás | 42° |
| Függőleges fényszórás | 15° |
Lazer Lamps Hűtőmaszk LED lámpa szett, alsó - Elite - Raptor 2019-2022
292 258 Ft
Lazer Lamps
Rendelési kód: GK-FRR-0L18-EL

