Lazer Lamps Linear-48 Standard LED fényhíd szett tetőre - Defender -2018
437 515 Ft
Szállítással kapcsolatos információ [1] (Szállítási díj számítás a termék árának megfelelően)
Garancia és ellálás feltételei Részletek
Lazer Lamps Linear-48 Standard LED fényhíd szett tetőre - Defender -2018
• A tetőkonzol rögzítéséhez a karosszéria megfúrása szükséges
• Mindent tartalmaz a beépítéshez: lámpa, konzolok, kábelköteg
• Széles terjedésű terítő fényszórás
• Karcsú, aerodinamikus profil a szélzaj minimalizálása érdekében
• Nagy hatékonyságú 3W LED technológia
• Elektronikus hőmérséklet szabályozás
• „Törhetetlen“ polikarbonát lencse
• Magas, autóipari szintű korrózióvédelem
• Kiváló víz- és porállóság IP67 (vízbe merülés 0,1 -1m, 30 percig)
• Lopásgátló csavarokkal a szettben
• ECE tanúsítvánnyal rendelkezik
• 5 év garancia
• Angol tervezés és gyártás
Bővebb leírás amennyiben a termék rendelkezik ilyennel.
| Gyártó | Lazer Lamps | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Rendelési kód | 0L48-LNR-LRD | ||||
| Tulajdonság | [érték] | ||||
| Kompatibilitás |
|
A csomag tartalma
- 1x Linear-48 LED lámpa
- 2x Konzol rögzítéshez, szükséges csavarokkal
- 1x Kábelköteg, kapcsolóval, relével
Technikai adatok
| Feszültség tartomány | 9-32V |
| LED élettartam | 50,000 óra |
| Súly | 4 kg |
| Teljes fényerő | 18000 lm |
| Nagy teljesítményű LED-ek száma | 48 |
| Teljesítmény | 168 W |
| Áramfelvétel (14.4V-nál) | 11.7 A |
Tanúsítványok és méretek
| Fényszóró típusa | Off-road lámpa |
| E-jelzés | Nincsen |
| Hosszúság | 1282 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Magasság | 40 mm |
Fotometriai adatok
| 0.25 lx határ | 1101 méter |
| 0.5 lx határ | 779 méter |
| 1 lx határ | 550 méter |
| 3 lx határ | 318 méter |
| Vízszintes fényszórás | 50° |
| Függőleges fényszórás | 20° |
* A „reakcióidő” a lámpához beérkező feszültség és a LED felvillanása között eltelt idő. A különböző Lazer lámpák elektromos felépítésüktől függően eltérő reakció idővel rendelkeznek, ezért azt javasoljuk, hogy ha két különböző típusú Lazer lámpát vásárolna ugyanarra a járműre, győződjön meg arról, hogy megegyező indítási idővel rendelkező termékeket válasszon. Kérjük, ellenőrizze a lámpák műszaki paramétereit minden termékoldalon.
Lazer Lamps Linear-48 Standard LED fényhíd szett tetőre - Defender -2018
437 515 Ft
Lazer Lamps
Rendelési kód: 0L48-LNR-LRD

