Lazer Lamps Linear-36 Double LED fényhíd szett tetősínhez - Isuzu, Nissan, Mercedes
353 047 Ft
Szállítással kapcsolatos információ [1] (Szállítási díj számítás a termék árának megfelelően)
Garancia és ellálás feltételei Részletek
Lazer Lamps Linear-36 Double LED fényhíd szett tetősínhez - Isuzu, Nissan, Mercedes
Gyári tetősínnel rendelkező autókhoz való.
A csomag tartalmaz mindent a beszereléshez: lámpát, tartókat és kábelköteget.
Széles területet bevilágító fény.
Vékony, áramvonalas kialakítás a szélzaj csökkentése érdekében.
Nagy hatékonyságú 3W LED technológiával.
Elektronikus hőmérséklet-szabályozással.
Strapabíró polikarbonát lencse.
Magas szintű korrózióvédelem.
Kiváló víz- és porállóság (IP67).
Lopásgátló csavarokkal a szettben.
ECE tanúsítvánnyal rendelkezik.
5 év garancia.
Angol tervezés és gyártás.
Bővebb leírás amennyiben a termék rendelkezik ilyennel.
| Gyártó | Lazer Lamps | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Rendelési kód | 0L36-DBL-LNR-NI | ||||
| Tulajdonság | [érték] | ||||
| Kompatibilitás |
|
A csomag tartalma
- 1x Linear-36 Double LED lámpa
- 2x Konzol tetősínhez, szükséges csavarokkal
- 1x Kábelköteg, kapcsolóval, relével
Technikai adatok
| Feszültség tartomány | 9-32V |
| LED élettartam | 50,000 óra |
| Súly | 2.7 kg |
| Teljes fényerő | 13500 lm |
| Nagy teljesítményű LED-ek száma | 36 |
| Teljesítmény | 126 W |
| Áramfelvétel (14.4V-nál) | 8.8 A |
Tanúsítványok
| Fényszóró típusa | ECE R112 |
| E-jelzés | 50 |
Méretek
| Hosszúság | 982 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Magasság | 40 mm |
Fotometriai adatok
| 0.25 lx határ | 940 méter |
| 0.5 lx határ | 665 méter |
| 1 lx határ | 470 méter |
| 3 lx határ | 271 méter |
| Vízszintes fényszórás | 50° |
| Függőleges fényszórás | 20° |
Lazer Lamps Linear-36 Double LED fényhíd szett tetősínhez - Isuzu, Nissan, Mercedes
353 047 Ft
Lazer Lamps
Rendelési kód: 0L36-DBL-LNR-NI

